Kadra

Bartosz Wójcik

Psycholog, Psychoterapeuta , Certyfikowany Trener Biofeedbacku

Absolwent Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Psychoterapeuta Psychodynamiczny (szkolący się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym) w trakcie procesu certyfikacji.

Od 11 lat psycholog Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, oraz konsultant w pozostałych oddziałach Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego. Inicjator i współprowadzący szkolenia oraz warsztaty z zakresu kompetencji miękkich dla personelu szpitala. Współzałożyciel, psycholog/psychoterapeuta Szpitalnego Punktu Konsultacyjnego, działającego przy szpitalu w Limanowej. Psycholog/psychoterapeuta w Hospicjum Domowym w Skrzydlnej.

W przeszłości psycholog w Poradni Psychologicznej dla Dorosłych oraz Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży „KapiMed” w Limanowej; psycholog i psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego Krakowskiego Zespołu Zdrowia Psychicznego „Medinorm” oraz Psycholog Konsultant w trzech edycjach programu (2015r., 2016r., 2017r.): „Profilaktyka depresji i rozpowszechniania postaw prozdrowotnych w obszarze zdrowia psychicznego. Program edukacyjny dla mieszkańców województwa małopolskiego”, w ramach współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, poza psychologią pasjonujący się walkami wschodu (w przeszłości instruktor, wieloletni zawodnik, menadżer oraz członek Polskiej Kadry Narodowej Taekwondo WTF), snowboardem ekstremalnym oraz muzyką.

Miron Mirosław Twaróg

Instruktor Terapii Uzależnień

Instruktor hipoterapii, instruktor jazdy konnej – ukończony w Stowarzyszeniu Rozwoju Sportu i Kultury Fizycznej w Nowym Targu.

Absolwent Małopolskiego Ośrodka Szkolenia Terapeutów Uzależnień w Krakowie. Ukończył szkolenie w zakresie podstawowych umiejętności udzielania pomocy psychologicznej oraz nowoczesnych form diagnozowania oraz terapii uzależnień i psychoterapii członków rodzin pod nazwą „Studium Psychoterapii Uzależnień” w zakresie instruktora terapii uzależnień.

Praktyki instruktorskie odbywał w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień Koninkach, Poradni Zdrowia Psychicznego w Limanowej, Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku oraz Szpitalu Powiatowym Imienia Miłosierdzia Bożego w Limanowej. Uzyskał rekomendacje superwizyjne w zakresie instruktora terapii uzależnień. Uczestnik szkolenia w zakresie „Krótkoterminowej Terapii Par – proces zdrowienia w uzależnieniu” w Krakowie.

Współzałożyciel i pomysłodawca Szpitalnego Punku Konsultacyjnego w Szpitalu Powiatowym w Limanowej. Inicjator i współprowadzący, szkoleń oraz warsztatów z zakresu komunikacji interpersonalnej dla personelu Szpitala Powiatowego Imienia Miłosierdzia Bożego w Limanowej. Prowadzący warsztaty o tematyce profilaktyki uzależnienia behawioralnego i niebehawioralnego na teranie województwa małopolskiego, jak i poza.

Student trzeciego roku Psychologii – Specjalność: psychologia kliniczna i osobowości na WSB – National Louis University w Nowym Sączu.

Prywatnie miłośnik koni i wędrówek pieszych po Beskidzie Wyspowym, basista, muzyk. Na co dzień kładzie nacisk na rozwój osobisty, starając się podnosić kwalifikacje zawodowe w dziedzinie pomocy terapeutycznej i psychologicznej.

Wiktoria Włodarczyk

Certyfikowany Trener Biofeedbacku

Studentka trzeciego roku Psychologii na WSB – National Louis University w Nowym Sączu. Wolontariuszka SPK Limanowa. Trener Biofeedbacku.

Od ośmiu lat trenuje karate, interesuje się fotografią, rysunkiem oraz motoryzacją.

Anna Podgórna

Certyfikowany Trener Biofeedbacku

Wolontariuszka Fundacji Instytut Rozwoju i Równowagi

Na co dzień kochająca mama dwójki dzieci.

Zawodowo zajmuje się pracą z dziećmi.

Po godzinach wolontariuszka Fundacji Instytut Rozwoju i Równowagi, z pasją rozwijająca Swoje zainteresowania związane z pracą zawodową . Miłośniczka pieszych wędrówek po górskich szlakach, pasjonat historii i dobrego kina dramatycznego.

Weronika Odziomek

Psycholog Psychoonkolog

Absolwentka Psychologii na WSB – National Louis University w Nowym Sączu. Podczas studiów realizowała specjalności z: psychologii klinicznej i osobowości oraz psychologii sądowej. Ukończyła studia podyplomowe z Przygotowania Pedagogicznego n na WSB – National Louis University w Nowym Sączu oraz Psychoonkologię na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ponadto ukończyła:

– Warsztaty Mindfulness. Uważność i współczucie,

– Sesję szkoleniowo-terapeutyczną z Terapii Simontonowskiej,

– Szkolenie RTZ I stopnia,

– Szkolenie on-line ,,Myślec jak neuropsycholog’’

– Szkolenie on-line ,,Pułapki diagnostyczne w praktyce psychologicznej”,

– Szkolenie on-line ,,Holistyczna terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami lękowymi’’

Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z Psychotraumatologii.

Od 6 lat psycholog na Oddziale Medycyny Paliatywnej w Szpitalu Powiatowym w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego. Psycholog w NZOZ w Porębie Wielkiej. W latach 2015-2017 konsultantka w programie: „Profilaktyka depresji i rozpowszechniania postaw prozdrowotnych w obszarze zdrowia psychicznego. Program edukacyjny dla mieszkańców województwa małopolskiego”, w ramach współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie. Od czerwca 2021 roku Psycholog/wolontariusz w Fundacji AUXILIUM (oddział limanowski). Prowadzi warsztaty dla młodzieży oraz dzieci z zakresu Integracji Osób Niepełnosprawnych.

Po godzinach wolontariuszka w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych Ruchowo ,,Cyrenejczyk’’, miłośniczka podróżowania, dobrych książek, filmów i seriali.

Ewa Cebula

Kurator sądowy do ds. rodziny i nieletnich

Interwencja Kryzysowa, Przemoc

– magister familiologii (specjalista pracy z rodziną)

– magister terapii zajęciowej

– specjalista z zakresu interwencji kryzysowej i kryzysów psychologicznych

– specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji

– pracownik socjalny

– specjalista ds. przemocy w rodzinie, przemocy seksualnej wobec dzieci

– certyfikowany realizator programu wczesnej interwencji narkotykowej “Fred goes net”

– społeczny kurator sądowy ds.rodziny i nieletnich

Zofia Marcisz

Wolontariuszka Fundacji Instytut Rozwoju i Równowagi

Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu.Obecnie studentka trzeciego roku Psychologii na WSB – National Louis University w Nowym Sączu. 

Osiągnięcia w konkursach plastycznych.
Interesuje się aranżacją ogrodów. Miłośniczka podróżowania, dobrych książek, komunikacji interpersonalnej.
Stawia na rozwój indywidualny poprzez podnoszenie kwalifikacji w dziedzinie psychologii.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci.

Krzysztof Wójtowicz

Psycholog, Trener, Psychoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskieo Studium Psychoterapii w Krakowie (kurs 4-letni). Pracuje w podejściu integracyjnym, głównie w konwencji gestalt z elementami metody psychodynamicznej i systemowej.

Trenerskie umiejętności zdobywał pod okiem Haliny Nałęcz- Nieniewskiej – superwizora PTP w Studium Treningu Grupowego. Zajmuje się przede wszystkim psychoterapią i pomocą psychologiczną dla osób dorosłych, które przeżywają kryzysy, problemy w relacjach, mają trudności w obszarze wykorzystania swojego potencjału oraz osób, które chcą pogłębić świadomość własnych procesów psychicznych. 
 
Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego z zakresu komunikacji, motywacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie i inne.

Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie:
– Roczny Program Edukacji Psychologicznej (studia podyplomowe);
– Studium Psychologicznego Treningu Grupowego i Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych (studia podyplomowe) ;
– Studium Psychoterapii Integratywnej (czteroletnie szkolenie podyplomowe)

Rafał Mazurek

Pełnomocnik adwokat

lek. Błażej Głowicki

Pierwszy kontakt

Psychiatra, Psychoterapeuta, Logopeda