Ja radzę sobie z tymi emocjami. A Ty?.

Witam !!!
W dobie pandemii wiele z osób nie wie, co tak naprawdę jest fikcją a co prawdą. Sam jestem skołowany i nie bardzo wiem dokąd prowadzi ten zwariowany świat.

Strach i lęk  jaki mnie ogarnia powoduję zawrót głowy, spadek inicjatywy, a co za tym idzie nakręcanie się, że może jutro mnie nie będzie. Ta myśl jest straszna i wywołuje we mnie negatywne emocje. Ja radzę sobie z tymi emocjami. A Ty?.

Jako Fundacja Instytut  Rozwoju i Równowagi, chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi doświadczeniami w dziedzinie radzenia sobie z emocjami (lękiem, smutkiem, bezsilnością, radością, bezradnością). Rozmowa o swoich emocjach naprawdę pomaga i pokazuje że nie tylko “ja” mam takie rozterki i nie jestem sam w tych trudach – wspólnotowość i poczucie przynależności jest ważna.
Każdy z nas ma prawo do lęku i strachu ale i do radości i i szczęścia. Są to jak najbardziej zdrowe i adekwatne uczucia. Pytanie brzmi, co z tymi emocjami zrobimy później . Czy potrafimy sobie z nimi poradzić i w jaki sposób.


Proponujemy spotkanie……

Spotkanie to nie tylko słowa ale też obecność i zrozumienie a przecież brak zrozumienia to główny problem dzisiejszego pozamykanego społeczeństwa, „gdzie ja i moje problemy są najważniejsze, nikt inny nie ma takich problemów”.

Może  to głupie i marzeniowe ale chcemy pomagać, bo to daje nam siłę do działania.

Szukamy klucza do tego zwariowanego świata a Wasza obecność może przyczynić się do jego odnalezienia.

Nasza Fundacja to takie miejsce, do którego nie trzeba zaproszenia. Każdy może być z nami, nie ma składek ani wpisowego. Każdy z Nas jest kreatorem tej przestrzeni. Jesteśmy dla Was. Po prostu czekamy na CIEBIE i TWOJE pomysły. Mam poczucie że możemy zmienić to miejsce (Limanowa – które jest specyficzne) w przyjazny kawałek ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.